Oblečení

Hlavním motivem nové kolekce oblečení je Safari. Proto převládají zvířecí potisky, velké množství džínoviny a barvy velbloudí srsti, země. Pro ženy patřícím kolekce oblečení Amisu jsou určeny lehké minišaty, krátké kalhoty, barevné tuniky a džínové sukně. Pro muže s kolekcí oblečení Smog je kladen důraz na eleganci- džínové košile, krátké kalhoty, mikiny.

Opravdu in je přímořský vzhled oblčení New Yorker, který dodává tu správnou atmosféru léta. V této kolekci muži najdou především proužkovaná trika a krátké bundy, které momentálně frčí. Nesmíme zapomenout na doplňky oblčení, jako jsou klobouky, sluneční brýle, šátky a stylové boty, které dovedou Váš model k opravdové dokonalosti. Veškeré doplňky najdete v prodejnách za skvělé ceny.

Použitím reklamy v TV, kině a reklamě v tisku získávají prodejny New Yorker větší zájem cílových zákazníků. Velkých úspěchů dostává i hudba, která je nedílnou součástí obchodu a dodává tak tu správnou atmosféru. Aktuální kolekci oblečení najdete na oficiálních stránkách, kde si také můžete vybrané oblečení různě skombinovat podle Vašich představ.

Write a comment